Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Sneating, czyli oszustwo przy jedzeniu

Randki umawiane przez internet wiążą się z ryzykiem – nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć intencji drugiej osoby. Coraz popularniejszym zjawiskiem staje się sneating, czyli spotykanie się jedynie po to, by się najeść. Czy jest to sposób na oszczędzanie? W programie Katarzyna Lengren i Miłosz Brzeziński podpowiedzieli, jak radzić sobie w takiej sytuacji. – Pierwsza randka zasadniczo to powinna być randka, kiedy idziemy na kawę. Po pierwsze jest tania, łatwo się podzielić kosztami i łatwo z niej wyjść – wytłumaczył coach.

Sukienki na studniówkę – co jest w modzie?

Zaczyna się sezon na bale maturalne. Ewelina Rydzyńska zaprezentowała ciekawe propozycje na sukienki studniówkowe. Miniówka w cekiny czy długa dziewczęca kreacja? Stylistka opowiedziała również o zmieniających się trendach. – Pamiętajmy, że czasami mniej znaczy więcej – dodała.

Tajemnice Hotelu Bristol

Hotel Bristol od samego początku uznawany był za miejsce legendarne. To w nim mieszkały wybitne osobistości z całego świata. Kto zamieszkiwał jego pokoje? - Hotel został otwarty dwadzieścia sześć lat temu i pani premier Margaret Thatcher otwierała go – zdradził konsjerż Paweł Owczarek. Jakie tajemnice kryje to luksusowe miejsce?

Co zrobić w ferie w domu z dzieckiem?

W programie Anna Nowak-Ibisz przedstawiła swoje propozycje na spędzanie ferii zimowych z najmłodszymi w domu. Pacynki, kalambury i gry planszowe. Jakie inne ciekawe zabawy zaproponowała Pani Gadżet?