Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym mającym na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z pewnych obszarów ciała. W studiu „Dzień Dobry TVN” pani Hania, która poddała się operacji wyznała, dlaczego zdecydowała się na zabieg. Opowiedziała również o przebiegu i rekonwalescencji po liposukcji. Specjaliści chirurgii plastycznej wyjaśnili, na czym polega zabieg i jak długo utrzymuje się efekt. Z jakimi zagrożeniami wiąże się liposukcja i jak należy zadbać o ciało po operacji? - Jest to metoda bezpieczna, jeżeli jest przeprowadzona w sposób właściwy, jeżeli pacjent zostanie przebadany przed zabiegiem – powiedział dr Dominik Boligłowa.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie i opowiedział o historii tego miejsca. Już wkrótce ogrody królewskie będzie mógł zwiedzić każdy. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Wiosenna zieleń na talerzu

W kuchni programu Andrzej Polan pokazał, jak przyrządzić placek drożdżowy z groszkiem cukrowym oraz zimną zupę ogórkową. Co może jeszcze powstać z zielonych warzyw?

Co jedzą amerykanie na śniadanie?

Robert Stockinger odwiedził Powidz, najbardziej amerykańską miejscowość w Polsce. Reporter złożył wizytę w miejscowej restauracji, która serwuje śniadania rodem ze Stanów Zjednoczonych. Jakimi sąsiadami są Amerykanie i co jedzą na dobry początek dnia?