Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Matura to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. W dzisiejszym programie Anna Kalczyńska postanowiła podzielić się wspomnieniami ze swojego egzaminu dojrzałości. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” pokazała pamiątkowe zdjęcie z 1995 roku. Co nietypowego znalazło się na jej maturalnym stoliku?

Matura – stres nie tylko dla maturzystów

Za tegorocznymi maturzystami już pierwsze egzaminy. Stresują się nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” zapytaliśmy gwiazdy, jak wspominają własne matury i w jaki sposób dopingują swoje dzieci. Czy dla nauczycieli to również trudny czas? Jak pierwsze dni matur przeżyła Małgorzata Ohme? - Latałam po domu mokra ze stresu, aby mu pomóc szybko wyjść i zawieźć na egzamin. Gdy wyszedł z auta, to się popłakałam, bo czułam, że oddaję go światu - powiedziała dziennikarka. Jak Edyta i Łukasz Golcowie przygotowywali swojego syna do egzaminu?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wpadł na pomysł, aby przenieść widzów „Dzień Dobry TVN” do świata magii. Jakich fascynujących zjawisk doświadczył? Prezenter prosto z Muzeum Iluzji w Krakowie przedstawił prognozę pogody na dziś. Gdzie pojawią się burze z silnym i porywistym wiatrem?

Ser, więcej sera, jeszcze więcej sera

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował dziś różne wariacje na temat sera pleśniowego. Kucharz zdradził ciekawe przepisy na dania główne i przekąski. Co podał? Czy jabłko jest odpowiednim towarzystwem dla wytrawnego sera?