W kolejnej odsłonie cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie, które zachwyca swoimi kolorami. Właściciele Michał Osmałek i Karolina Haaso pokazali swoje odnowione wnętrza oraz opowiedzieli skąd wzięli pomysły i inspiracje na urządzenie przestrzeni. Skąd wzięła się kolekcja naczyń w kuchni i jak powstała ściana ombre w sypialni?
W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska opowiedziała o nowych wynalazkach, które będą bardzo ważnym elementem ozdoby okien w okresie letnim. Dekoratorka pokazała żaluzje sterowane pilotem, którymi można kontrolować z odległości. Zaprezentowała również najmodniejsze modele zasłon i firanek. Którą ozdobę okna wybrać? Czy można dobrać kolor i fakturę do wnętrza domu?
Pojawieniu się pierwszych zębów u niemowlaka towarzyszą nieprzyjemne objawy. Są to głównie: swędzenie dziąseł i ból, który sprawia, że maluch zachowuje się nieswojo. Sylwia Bałchan, mama Mieszka i Tosi, opowiedziała o doświadczeniu z ząbkowaniem swoich dzieci. Co można zrobić, żeby ulżyć maluchowi? W kawiarence programu psycholog Aleksandra Piotrowska poradziła, które przedmioty są najbardziej pomocne dzieciom w trakcie ząbkowania.
W każdym zawodzie istnieją określone zasady, jak powinno się zachowywać w pracy. Czasami zdarza się jednak, że w zespole jest osoba, która świadomie, a nawet z premedytacją utrudnia życie innym. Psycholog biznesu Iwona Golonko opowiedziała o tym, jak zła atmosfera w pracy może wpływać na nasze zachowania i nastój. Jak się zachowywać wobec niekoleżeńskich współpracowników? Co zrobić, żeby zmienić sytuację?