Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kun, Kamila Ballue oraz Aleksandra Hudy opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” o swojej pracy. Panie są kierowcami ciężarówek. – Podoba mi się wolność, że nie jestem od nikogo zależna – powiedziała Kun. – Moi rodzice nie byli zadowoleni, że zdecydowałam się na taką pracę – zdradziła Ballue. – Siadam za kółko i się relaksuję – dodała. Hudy opowiedziała o tym, co było najtrudniejsze podczas tras międzynarodowych. Czy można ich pracę połączyć z życiem prywatnym?

Polka, która projektuje dla najlepszych domów mody świata

Dominika Nowak projektuje buty dla największych domów mody. Współpracowała z takimi markami, jak: Louis Vuitton, Jimmy Choo i Yves Saint Laurent. Włoski magazyn „Vogue” uznał ją za talent sezonu. Dziennikarz Piotr Wojtasik odwiedził artystkę w jej pracowni. – Chcąc to robić dobrze, to tak naprawdę pracujesz 24 godziny na dobę – zaznaczyła. Jaka była jej droga do projektowania butów dla ekskluzywnych marek? Jak powstają jej buty? Nowak wyjaśniła też, co ma wpływ na to, aby but był wygodny?

Suche igłowanie. Co to jest i na czym polega?

Michał Dachowski opowiedział, czym jest suche igłowanie. – Tkanka wewnątrz naszego ciała nie jest cięta – powiedział. Dla kogo jest dobry taki zabieg?

Przegląd prasy Krzysztofa Skórzyńskiego

Krzysztof Skórzyński opowiedział, co znalazło się w dzisiejsze prasie.

Qczaj motywuje Agnieszkę