Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata show-biznesu. Borys Szyc dostał zaproszenie do programu „Graham Norton Show”, a Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą. Co jeszcze wydarzyło się w świecie gwiazd?

Magda Mołek o życiu z dwójką dzieci

Magda Mołek opowiedziała o zmianie w swoim życiu po urodzeniu drugiego dziecka. Jak dziennikarka radzi sobie z codziennością? Jakie marzenia ma gwiazda?

Katarzyna Sokołowska została projektantką butów

Katarzyna Sokołowska branżę mody zna od podszewki. Zajmuje się nie tylko realizacją pokazów mody, ale również prywatnie ma do niej słabość. Reżyserka pokazów mody postanowiła stworzyć własną kolekcję butów, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Opowiedziała również, jak najlepiej przygotować się do castingu programu „Top Model”.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak zaprezentował prognozę pogody na dziś. Czy wreszcie temperatura wzrośnie?

Kalarepa i obiad za 25 złotych

Kalarepa to warzywo z rodziny kapustnych, które ma wiele wartości odżywczych oraz działa odchudzająco i oczyszczająco. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha opowiedziała o jej zaletach. Przedstawiła również najlepsze przepisy na dania z kalarepą w roli główniej.

Tatuaże i białe i UV – czy są groźne dla zdrowia?

Biały tatuaż nie jest tak popularny jak klasyczny czarny, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wykonywany jest białym tuszem i jest nieco subtelniejszą ozdobą. Kierownik studia tatuażu Paweł Niemcewicz opowiedział o technice wykonywania białego tatuażu oraz o sposobach pielęgnacji skóry po zabiegu. Dermatolog Marcin Ambroziak przedstawił zagrożenia związane z tatuażami oraz sposoby na ich usunięcie. Czym wyróżnia się tatuaż UV i czy wykonanie go jest bezpieczne? – Niestety, tatuaż UV nie jest zdrowy. Taka farba ma dużo fosforu w sobie. Taki tatuaż może robić wrażenie, ale nie polecam – wyznał dermatolog.