Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Przepis na gnocchi Cristiny Catese

Gnocchi to rodzaj włoskich klusek. Istnieje wiele regionalnych wersji tej potrawy, m.in. z ziemniaków, warzywnego purée, sera czy mąki gryczanej. W kuchni programu Cristina Catese zaprezentowała przepis na gnocchi alla romana z  dwoma rodzajami sera. Jak je przyrządzić?

Sposoby na usypianie dzieci

Usypianie małego dziecka to jedno z wyzwań, z którymi muszą mierzyć się rodzice niemal każdego dnia. Aby maluch w końcu zapadł w sen, łapią się wielu metod, o których usłyszeli od rodziny i znajomych lub przeczytali w internecie albo poradnikach. Co dokładnie robią? – Włączałam suszarkę, żeby córka słyszała szum – wyjaśniła jedna z mam. Kiedy problemy z zasypianiem dziecka powinny nas zaniepokoić? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała pediatra Aneta Górska-Kot.

Jan Kudra – spełniony kolarz

Jan Kudra to jeden z najlepszych polskich kolarzy lat 60-tych. - Początki były bardzo trudne, ale tym się nie zrażałem, trenowałem dalej, aż do momentu, kiedy udało mi się kupić rower prawdziwy, nadający się do ścigania – zdradził. Czy kolarstwo to nadal jego największa pasja? Czym teraz się zajmuje?

Metamorfoza fryzury Joanny Lis

Jaką fryzurę Joannie Lis zaproponował Filip Galas? Stylista wyjaśnił, jaki kolor farby dopasował do karnacji swojej klientki. Na czym polega szydełkowanie włosów i dlaczego wybrał je dla Joanny? – To powoduje, że włosy różnej długości, zaczynają mieć różną dynamikę – zdradził.

Nadchodzi finał programu „Top Model”

Wyczekiwany przez widzów finał „Top Model” odbędzie się już dziś. Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński opowiedzieli o kulisach pracy nad odcinkiem i swoich rolach w programie. – Finał „Top Model” to głównie pokazy mody – wyjaśniła.

Matt Dusk prywatnie i zawodowo

Matt Dusk to kanadyjski muzyk, kompozytor i piosenkarz jazzowy. O życiu prywatnym, planach zawodowych, nowej płycie i o tym, jak zaczęła się jego kariera muzyczna artysta opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. - Kocham śpiewać, muzyka cały czas mnie napędza – wyjaśnił. Dlaczego uwielbia śpiewać w duetach?