Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Matki, które decydują się zostać z dziećmi w domu, często postrzegane są przez społeczeństwo jako osoby, które nie robią nic konstruktywnego. Młode mamy Barbara Czaja, Lidia Gąsior oraz Alicja Krawczyk opowiedziały o tym, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się codziennie oraz jak wpływa to na ich psychikę. Jakie konsekwencje może nieść pozostanie w domu z dzieckiem?

Czego potrzebuje mama, która na co dzień zajmuje się wychowaniem?

Jak można wesprzeć pełnoetatową mamę? W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Joanna Heidtman opowiedziała o tym, jak ważne jest zaangażowanie partnera w opiece nad dzieckiem. Doula Iza Sztandera z kolei zdradziła sposoby na zniwelowanie stresu. Podkreśliła też, że niezmiernie istotne jest pokazanie matkom, jak ważna jest ich praca.

Jak zmienia się skóra w czasie menopauzy?

Wejście w okres menopauzalny to trudny moment dla każdej kobiety. W tym czasie cały organizm zaczyna funkcjonować inaczej niż dotychczas. Zmienia się również wygląd skóry. Dermatolog Barbara Zegerska opowiedziała o zmianach, jakie mogą nastąpić oraz wyjaśniła, jak zadbać o skórę twarzy i szyi po 50. roku życia.

Kasia Smutniak o swojej międzynarodowej karierze

„Słodki koniec dnia” Jacka Borcucha, w którym jedną z głównych ról zagrała Kasia Smutniak, został uznany za najlepszy film 12. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie. W studiu "Dzień Dobry TVN" Kasia Smutniak opowiedziała o przygotowaniach do filmu oraz o początkach swojej kariery. Aktorka zdradziła też, jak polska kinematografia jest postrzegana za granicą. Czym teraz zajmuje się Kasia Smutniak i jakie są jej dalsze plany na karierę?