Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Sezon ślubny właśnie się rozpoczął. W studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Gąska zaprezentowała jak wykonać makijaż z efektem glow, który się świetnie prezentuje na weselu. Stylistka poradziła również jak dobrać odpowiedni makijaż do sukni oraz fryzury. Co będzie ślubnym hitem tego roku?

Waleczna i kobieca mistrzyni kickboxingu

Karolina Dziedzic-Gruszowska pochodzi z małej miejscowości pod Rzeszowem. Z zawodu jest cenioną kosmetyczką, ale w czasie wolnym rozwija swoją pasję - kickboxing. Dziewczyna rozpoczęła trening w wieku 10 lat i do tego czasu stoczyła już 100 walk. Karolina nawet podczas zawodów nie rezygnuje z zadbania o swoja urodę, a w pracy jest bardzo ceniona przez klientki. Jak udaje jej się łączyć pracę kosmetyczki z uprawianiem sportu?

Autorski przegląd pracy Katarzyny Karpa-Świderek

Katarzyna Karpa-Świderek opowiedziała, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Na jakie artykuły zwróciła uwagę prezenterka?

O czym śpiewają dzieci?

Każdy rodzic chciałby uchwycić ulotne chwile z najwcześniejszych lat dziecka. Michał Szablowski kompozytor i autor projektu „Ta la la” przedstawił nowy pomysł na prezent lub pamiątkę rodzinną. Projekt polega na tworzeniu utworów muzycznych z gaworzenia lub pierwszych słów dziecka. Skąd wziął się pomysł na piosenki z dziećmi w roli główniej?