Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Lara Gessler w swoim cyklu „Mam ochotę na…” wybrała się do klimatycznej kawiarni na śniadanie z bajglem w roli głównej. Dania wyglądały i smakowały wyśmienicie, a restauratorka była bardzo zadowolona, szczególnie z kanapki z wędzonym łososiem. Właściciele opowiedzieli, skąd wziął się pomysł na otwarcie tego typu lokalu. Natomiast w kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara postanowiła własnoręcznie przygotować różne wersje tego wypieku.

Z wizytą u najmniejszych koników świata

Bartek Jędrzejak odwiedził hodowlę najmniejszych koników świata rasy Falabella, skąd przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni. Czy wrócą wyższe temperatury?

Hulajnogi elektryczne a przepisy prawa drogowego

W ostatnim czasie nastała moda na poruszanie się pojazdami elektrycznymi, jak na przykład hulajnogi. Niestety wiąże się to z wieloma wypadkami, gdyż można na niej osiągnąć prędkość aż do 50 kilometrów na godzinę. Po dziesiątkach niefortunnych zdarzeń, rozpoczęły się dyskusje odnośnie zmiany przepisów drogowych. W programie inspektor Mariusz Ciarka oraz Jacek Kosiński wspólnie wyjaśniali, jak najlepiej rozwiązać ten problem.