Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przygotowała przegląd najświeższych informacji ze świata show-biznesu. 6 maja odbyła się słynna Met Gala. W jakich kreacjach pojawiły się gwiazdy na after party? Czym zaskoczył swoich fanów Michał Wiśniewski?

Royal Baby. To chłopiec!

6 maja książę i księżna Sussex poinformowali na jednym z portali społecznościowych, że zostali rodzicami chłopca. Anna Senkara z „Dzień Dobry TVN” wybrała się do Windsoru, gdzie mieszkają młodzi rodzice. Jak na narodziny Royal Baby zareagowali mieszkający tam Brytyjczycy? – Miałem tego dnia takie wyjątkowe przeczucie, że to się teraz wydarzy – powiedział jeden z przechodniów.

Gwiazdy na premierze filmu „Słodki koniec dnia”

„Słodki koniec dnia” w reżyserii Jacka Borcucha zdobył wiele nagród jeszcze przed premierą. – To wielka aktorka, największa i jest inna – powiedział reżyser o Krystynie Jandzie, która zagrała główną rolę. – Nie widziano jej jeszcze takiej, jest w najwyższej formie – dodał. – Dla mnie to jest ogromne wyróżnienie, ja na ostatnią, dużą rolę zagrałam dziesięć lat temu – zdradziła Janda. Jak pracę na planie wspominała aktorka Kasia Smutniak?

Jacek Borcuch i Krystyna Janda o przygotowaniach do filmu i grzywce

Jacek Borcuch opowiedział o pracy z aktorką Krystyną Jandą na planie filmu „Słodki koniec dnia”. – Pozwoliła się ulepić jak z plasteliny i prowadzić się za rękę – zdradził reżyser. – Myślę, że jest w takim momencie życia, że już odpuściła i to jest najpiękniejsze odpuszczenie w historii polskiego kina – dodał.

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch o filmowym debiucie córki

Miłosława Borcuch, córka aktorki Ilony Ostrowskiej i reżysera Jacka Borcucha, zadebiutowała w filmie „Słodki koniec dnia”. – Bardzo chronię i uważam w czym Miła bierze udział – powiedziała Ostrowska. – Tato Jacek specjalnie dla niej napisał tę rolę – zdradziła. – Pomyślałem, że jak mam się męczyć z nieznaną mi trzynastolatką, to pomęczę się z córką, którą znam – zaznaczył Borcuch.