Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Skrzypce z najstarszej pracowni lutniczej w Polsce powstają około dwóch lat, a Benedykt Niewczyk robi je ze stuletniego drewna. Fach ma w genach – pracownię przy ul. Woźnej w Poznaniu założył jego przodek Franciszek Niewczyk w roku 1885. Jak wygląda proces tworzenia skrzypiec? O swoim niespotykanym zawodzie Benedykt Niewczyk opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Siostry Mancewicz o blaskach i cieniach pracy z rodziną

W zeszłym roku siostry Mancewicz postanowiły założyć własną markę odzieżową. Jak podzieliły się obowiązkami? Która odpowiada za finanse? O blaskach i cieniach pracy z rodziną Laura, Natalia i Rozalia opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Andrzej Polan i jego odświętna kuchnia

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował smaczne dania na trzeciomajowy poniedziałek. Jak zrobić wiosenną botwinkę ze szczawiem?

Anita Włodarczyk o powrocie do sportu

Po 685 dniach przerwy dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk wróciła do rywalizacji. Na koniec zgrupowania w tureckim Belek uzyskała w trakcie miejscowego mityngu wynik 73,87. O powrocie na sportową scenę opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jakie techniki samoobrony powinna znać każda kobieta?

Ilona Krawczyńska i Milena Krawczyńska to trenerki fitness i współzałożycielki Fit and Jump. Pewnego dnia przypadkowo trafiły na zajęcia do Jarosława Rogowskiego, który nauczył je, jak ważna jest znajomość technik samoobrony. O swoim wspólnym projekcie opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.