Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Adam Zdanowicz to Mistrz Świata w konstruowaniu artystycznych rowerów. Jak powstał jego ostatni projekt?– Pewnego dnia przyszedł mi do głowy taki kształt, który tworzyłby bryłę zlepioną z wielu sześcianów – powiedział Zdanowicz. – Adam zawsze słynął z tego, że robił ciekawe projekty – zaznaczył w „Dzień Dzień Dobry TVN” Mateusz Stefańczuk, ekspert od druku rowerów w 3D. – Przeprowadziliśmy czteromiesięczną operację związaną ze stworzeniem od zera technologii, a ta technologia to chromowanie natryskowe w kolorze złota z lekkim pomarańczowym odcieniem – zdradził Dawid M. Sojka, ekspert od chromowania w odcieniach złota. Jak rower zaprojektowany przez Zdanowicza został przyjęty w Stanach Zjednoczonych? Jaką nosi nazwę?

Zdobywca rowerowego Oscara i jego złoty rower

Rower zaprojektowany przez Adama Zdanowicza zdobył główną nagrodę na wystawie rowerowej w Las Vegas. – Jest tylko jeden taki na świecie i zrobiliśmy go w Białymstoku – powiedział. Czy jest ekologiczny? Jaki rower wykonał dla Slasha z zespołu Guns N' Roses?

Z dzieckiem na rowerze. Za co odpowiada dorosły?

Pogoda sprzyja rodzinnym przejażdżkom rowerowym. Kto odpowiada za wypadek rowerowy, w którym uczestniczy dziecko? Co przepisy mówią o przewożeniu dzieci w przyczepkach i w fotelikach?

Gok Wan i jego nowy projekt w Polsce

Brytyjski stylista Gok Wan opowiedział o swoim nowym programie, w którym pomoże Polkom wybiegać suknie ślubne. – Uwielbiam Polskę – zdradził. – Czuję się tu jak w rodzinie – dodał. Na czym będzie polegał „Salon sukien ślubnych Goka”? Co odróżnia Polkę od Brytyjki?