Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Tegoroczne pisemne matury potrwają od 4 do 20 maja, a między 19 a 21 maja odbędą się egzaminy ustne. Jakie nastroje panują wśród maturzystów? Jak rodzice maturzystów czują się w związku z nadchodzącymi egzaminami? Swoimi spostrzeżeniami w „Dzień Dobry TVN” podzieli się: choreograf tańca i mama Xaviera Marta Wiśniewska oraz dermatolog i tata Alicji Marcin Ambroziak.

Andrzej Polan i jego przepis na ciasto jogurtowe

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował smaczne dania na trzeciomajowy poniedziałek. Jak zrobić ciasto jogurtowe z truskawkami? – To jest jedno z najprostszych ciast – zdradził.

Autorski przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz przedstawił swój autorski przegląd prasy. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet?

Głośny problem w Sosnowcu

Całe życie przy akompaniamencie przejeżdżających tirów? Mieszkańcy Sosnowca są na to skazani od dekad. Od ponad 30 lat walczą o zabezpieczenie przed hałasem, ponieważ obok miasta prowadzi głośna trasa S1. O życiu w hałasie opowiedzieli w reportażu „Dzień Dobry TVN”. Z jakimi problemami mierzą się na co dzień?