Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W związku jednym z ważniejszych aspektów jest bliskość cielesna. Jednak po pewnym czasie w relacji może pojawić się brak namiętności oraz coraz więcej wymówek, by stronić od zbliżenia. Kobiety i mężczyźni często mówią o zmęczeniu czy braku czasu. Ale jakie mogą być prawdziwe przyczyny  unikania seksu? W studiu „Dzień Dobry TVN” specjaliści, z czego może to wynikać.

Najbardziej tajemnicze Głowy na Wawelu

Kraków to miasto, w którym znajdziemy wiele ciekawych zabytków i atrakcji – od wyjątkowej architektury Starego Miasta, starych kościołów do pięknego Zamku Królewskiego. Łukasz Radwan wybrał się do tego wyjątkowego miasta, by dowiedzieć się nieco więcej na temat tajemniczych renesansowych głów, zdobiących strop Sali Poselskiej. Jaka jest ich historia? – Być może jakiś wpływ miała teoria o duszach ludzkich, które po śmierci bytują w wyższych sferach niebieskich – wyjaśniła Joanna Winiewicz-Wolska. Kogo przedstawiają rzeźby?

Przegląd pracy Artura Andrusa

W studiu „Dzień Dobry TVN” Artur Andrus przedstawił, jakie tematy poruszane są w krajowej prasie. Jednym z nich są rewolucyjne zmiany w kontrolach ZUS zwolnień lekarskich czy projekt wirtualnej przymierzalni. O czym jeszcze przeczytamy w gazetach?

Royal Baby już na świecie!

Wczoraj księżna Meghan Markle urodziła wyczekiwanego przez cały świat chłopca. Jego imię poznamy już niebawem. Jak zareagowała rodzina noworodka? Anna Senkara w skrócie opowiedziała historię książęcej pary. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych zdjęć maluszka?