Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Wczoraj rozpoczęły się egzaminy maturalne, które mimo strajku nauczycieli odbyły się terminowo. Niestety w wielu miastach zostały zakłócone przez fałszywe alarmy bombowe. Robert Stockinger spotkał się z dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej Anną Frenkiel która wyjaśniła, jakie są procedury podczas tego typu zagrożeń.

Flesh showbiznesowy

Agnieszka Jastrzębska w skrócie opowiedziała, jakie informacje w internecie wzbudziły największe zainteresowanie w ostatnich dniach. Wczoraj na świat przyszedł synek brytyjskiej pary książęcej, a Sara Boruc również pochwaliła się nowo narodzonym maluszkiem. A jakie zdjęcia wzbudziły najwięcej kontrowersji?

W jakiej kreacji Grażyna Torbicka pojawi się na czerwonym dywanie w Cannes?

Już za tydzień rozpocznie się Festiwal Filmowy w Cannes, na którym od dwudziestu lat pojawia się Grażyna Torbicka, relacjonując wydarzenie. Agnieszka Jastrzębska postanowiła odwiedzić aktorkę, by dowiedzieć się w jakiej kreacji w tym roku się zaprezentuje. Jakiego projektanta wybrała?

Gwiazdy na Met Gali 2019

Wczoraj zakończyła się największa impreza modowa na świecie. To wielkie wydarzenie co roku ma swój temat przewodni, a tym razem inspiracją był esej Susan Sontag. Jakie kreacje wybrały gwiazdy na tegorocznej edycji i kto zachwycił najbardziej?