Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska to jedna z niewielu kobiecych homoseksualnych par w polskim show-biznesie. O swojej relacji, planach na przyszłość i wspólnym kredycie hipotecznym, opowiedział w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN”. Gdzie planują wziąć swój wymarzony ślub?

Gramy w golfa

Dorota Gardias stawiała dziś swoje pierwsze kroki na polu golfowym. Jak jej poszło? Prezenterka zdradziła również, jakie temperatury czekają na w najbliższych dniach.

Jak zrobić pyszny ramen w domu?

Jak udowodnił nam dziś Bartłomiej Bogucki, dobry ramen wcale nie musi być serwowany jedynie w restauracji. Szef kuchni wytłumaczył i zaprezentował nam, w jaki sposób przygotować danie w samodzielnie w domu. Czego będziemy potrzebować?

Koncert poświęcony pamięci Ewy Demarczyk

Wczoraj wieczorem w krakowskim Teatrze im. J. Słowackiego odbył się koncert ku pamięci wybitnej polskiej artystki Ewy Demarczyk. Kto wystąpił na scenie?

W geście solidarności wspierają przyjaciół w Ukrainy

ARTISTS FOR PEACE to wspaniała inicjatywa i świadectwo solidarności z Ukrainą oraz sprzeciw wobec rosyjskiej agresji. W projekcie udział wzięło wielu artystów z całego świata. Na scenie programu Karolina Glazer wykonała piosenkę „Hand in hand”, do której zatańczyli Alisa Makarenko i Alexey Togurnakov.