Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Maciej Musiałowski odniósł ostatnio wiele sukcesów. Wraz z Julią Wieniawą stworzył słuchowisko „Random”, które zostało świetnie przyjęte przez krytyków. Napisał do niego również wzruszającą piosenkę. Gdzie się obecnie znajduje i nad czym pracuje? Jak wspomina pracę nad słuchowiskiem? Na te pytania odpowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Starus - B-Girl w drodze na taneczny szczyt

Paulina Starus jest najlepszą B-Girl w naszym kraju. W 2018 roku zapisała się w historii Red Bull BC One, gdzie jako pierwsza Polka startowała w edycji tych rozgrywek dla kobiet. Skąd pasja do tego rodzaju tańca? Na to pytanie tancerka odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Na scenie programu zaprezentowała również swoje umiejętności.

Majówka na Mazurach z Dorotą Gardias

Dorota Gardias wybrała się na Mazury do miejscowości Ściborki, gdzie spotkała się z ekologiem i pasjonatem przyrody Dariuszem Morsztynem. Opowiedział on o swoim miejscu na ziemi i pięknej przyrodzie Mazur. Czym charakteryzują się chaty traperskie?

Majówkowa kuchnia Jurka Sobieniaka

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jurek Sobieniak przygotował swoje ulubione majówkowe dania. Jak zrobić burgery drobiowo-krewetkowe?

Mikołaj Rey i jego ulubione francuskie praliny

Mikołaj Rey wybrał się do francuskiej miejscowości Montargis, gdzie znajduje się słynna wytwórnia pralin Maison de la Prasline Mazet. Na miejscu spotkał się z właścicielem Benoit Digeon i przyjrzał się procesowi powstawania słodkości. Jakie smaki oferuje cukiernia?