Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Magdalena Danaj poprzez swoje rysunki stara się pokazać świat i przyziemne problemy oczami kobiet, za pomocą charakterystycznej „czarnej kreski”. Jest autorką wielu prac, które zabawny , ale i wnikliwy sposób pokazują rzeczywistość. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej pasji, która stała się również jej sposobem na życie. Czy jej rysunki kierowane są jedynie do płci pięknej? – Ja uważam, że to są rysunki dla wszystkich i każdy się może z nimi utożsamiać – powiedziała rysowniczka.

6 maja – Międzynarodowy Dzień Bez Diety

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Diety. Reporter „Dzień Dobry TVN” postanowił sprawdzić, jakie skojarzenia u Polaków budzi to słowo. Czy dbamy o to, by na co dzień spożywać zbilansowane posiłki, czy jest nam to obojętne?

Kuchnia zwyciężczyni Masterchef Junior

We wczorajszym finałowym odcinku programu „Masterchef Junior” zwyciężyła Paulinka, która w dzisiejszej kuchni wraz z Mateuszem Zielonką  w roli asystenta,  przygotowali pyszne potrawy i koktajle.  Czy dziewczynka cieszyła się z wygranej?

Przegląd prasy Grzegorza Nowackiego

W studiu „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Nowacki przedstawił, jakimi tematami w ostatnich dniach zajmowała się krajowa prasa. Opowiedział między innymi o zmianach w polskiej branży muzycznej oraz większej ilości fotoradarów, które pojawią się na naszych drogach. Co jeszcze znajdziemy w gazetach?