Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Dzisiaj rozpoczynają się egzaminy maturalne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć swoje wymarzone studia. Filip Chajzer wybrał się do jednego z warszawskich liceów, by zapytać się maturzystów czy przez trwający strajk bardziej stresowali się nadchodzącą Maturą oraz ryzykiem, że się nie odbędzie. – Nie wiedzieliśmy, jak to wszystko się zakończy – wyjaśnił jeden z uczniów. Jaki temat pracy pisemnej na części z języka polskiego obstawiali?

Jak sobie poradzić z maturalnym stresem?

Matura to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu każdego ucznia. Od jej wyników zależy, czy dostaną się na wymarzony kierunek. W studiu „Dzień Dobry TVN” Angelika Mucha opowiedziała, jak udało jej się poradzić z nerwami przed egzaminem. Czy są na to jakieś sposoby?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni. Czy możemy spodziewać się ocieplenia?

Metamorfoza Basi

Dobrawa Piękos-Szymańska zaprosiła do studia „Dzień Dobry TVN” panią Basię, której zależało na nowej fryzurze i zmianie wizerunku na bardziej dojrzały. – Wyglądam tak naprawdę, jak starsza siostra swojego synka – wyznała uczestniczka. Co zaproponowała fryzjerka? - Przede wszystkim dużo kobiecości -  wyjaśniła. Jak wyszło?