Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska w skrócie przedstawiła o czym było głośno w ciągu ostatnich dni.  Jak nazywa się  nowonarodzony synek Artura i Sary Boruc? Na Instagramie mogliśmy również podejrzeć zdjęcia z drugich urodzin córki Lewandowskiego. A kto wyjechał odpoczywać na Seszele?

Jaki jest stan zdrowia syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej?

Stan syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej poprawia się z godziny na godzinę. Wzburzona mama wystosowała oświadczenie, w którym prosi o spokój dla rodziny w tej ciężkiej sytuacji. – Nie godzę się na żerowanie na czyimś nieszczęściu – przeczytała jej słowa Agnieszka Jastrzębka.

Antek Królikowski po raz pierwszy o swoim nowym związku

Antek Królikowski do niedawna był w związku z Julią Wieniawą. Para rozstała się i oboje znaleźli już nowych partnerów. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską aktor pierwszy raz opowiedział o nowej dziewczynie. Kim jest Kasia?

Tomasz Karolak o swojej majówce z rodziną

Tomasz Karolak opowiedział, jak spędził wolny czas w rodzinnym gronie. Wspólnie przyjechali do Krakowa, po którym najbliższych oprowadzał aktor. – Interesuję się bardzo tym miastem – wyjaśnił. Co zwiedzili?

Maciej Zakościelny zdradza, czy będzie kolejny sezon „Diagnozy”?

Agnieszka Jastrzębska na gali kończącej Festiwal Mastercard OFF CAMERA spotkała Macieja Zakościelnego, który zdradził czy możemy spodziewać się kontynuacji „Diagnozy”. – Dostałem informację od producentki serialu, że absolutnie nie jest to jeszcze koniec – wyjaśnił aktor. Czy jest zadowolony z postaci, którą gra?

Gwiazdy na gali finałowej Mastercard OFF CAMERA

Wczoraj odbyła się gala na zakończenie Festiwalu Mastercard OFF CAMERA, gdzie reporterka „Dzień Dobry TVN” rozmawiała z obecnymi tam gwiazdami. Dlaczego to wydarzenie jest tak tłumnie odwiedzane? – Tu jest wszystko co kocham, czyli filmy i fantastyczni ludzie – wytłumaczył Antek Królikowski. A co od tylu lat na tę imprezę przyciąga Borysa Szyca i wiele innych gwiazd?