Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Kręglicka przygotowała klasyczne dania z epoki Stanisława Moniuszki. Czym są szałtanosy i jak je przygotować? – Te pierożki można podawać ze śmietaną – wyjaśniła.

Jak wyglądała gala zamknięcia Festiwalu Mastercard OFF CAMERA?

Właśnie zakończył się Festiwal Mastercard Off Camera. Publiczność z całego świata w ramach filmowej majówki skoncentrowała się na kinie niezależnym. To odważne treści, które stawiają na fascynujące historie, podejmując także trudne społeczne i kulturowe problemy. Jak przebiegła gala rozdania nagród? Za najlepszą aktorkę XII edycji festiwalu uznano Gabrielę Muskałę. Z aktorką rozmawiał dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Marcin Sawicki. - To chyba o to w tym wszystkim chodzi, by być tą postacią, a nie tylko ją grać – podsumowała.

Mateusz Rudyk - kolarz torowy, który mimo cukrzycy zdobywa medale

Mateusz Rudyk to utalentowany polski kolarz torowy, który mimo cukrzycy osiąga sukcesy w swojej dyscyplinie. Ma na swoim koncie złoty medal Mistrzostw Europy w sprincie drużynowym oraz brązowy medal Mistrzostw Świata w sprincie indywidualnym. O swojej chorobie i karierze sportowiec opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Jak wygląda jego codzienne życie?

Finaliści „MasterChef Junior” – dzieci z apetytem na sukces

Przed nami finał 4. edycji „MasterChefa Juniora”. Zobaczymy w nim Aleksandra Multana, Jakuba Nowaka i Paulinę Foremny. Jakie dania najbardziej lubią przygotowywać? Jakie zadania czekają na nich w ostatnim odcinku programu? Młodzi kucharze i jurorzy programu: Mateusz Gessler i Michel Moran opowiedzieli o finale w „Dzień Dobry TVN”.