Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Współczesny rynek pracy charakteryzuje się licznymi zmianami i innowacjami. Chcąc się na nim odnaleźć, trzeba być nastawionym na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji. O tym, jak radzić sobie w dzisiejszych czasach oraz jak zmienić pracę na lepszą w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Patrycja Załuska i Iza Łukaszewska.

Tel Awiw non stop

Położony na wybrzeżu Morza Śródziemnego Tel Awiw jest drugim po Jerozolimie najbardziej zaludnionym miastem Izraela. Ta tętniąca życiem metropolia zachwyca pięknymi plażamim jak i ciekawą architekturą. Michał Cessanis pokazał, co koniecznie trzeba tam zobaczyć. Jakie atrakcje tam na nas czekają?

Spacer w koronach drzew

Dorota Gardias wybrała się do Pomiechówka, gdzie wraz z towarzyszącymi jej dziećmi spacerowała w koronach drzew. Prezenterka przedstawiła prognozę pogody na najbliższe dni.

Podlaska kraina miłości

Kinga Burzyńska wybrała się w odwiedziny do niecodziennej rodziny na Podlasiu. Edyta i Jarosław Wojtasińscy wspólnie prowadzą „Dom Rodzinny”, w którym są rodzicami zastępczymi ósemki dzieci. Dlaczego zdecydowali się na takie poświęcenie? Ich historią zainspirowała się Magdalena Różczka, która napisała książkę o dziewczynce wychowywanej w takim środowisku.