Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Piotr Kucharski wraz z Frankiem Strąkowskim urządził wiosenne grillowanie. Przygotowali między innymi grillowaną młodą kapustę i szparagi. Jakiej marynaty użyli? Model podzielił się również swoim przepisem na grillowane kieszonki z truskawkami i tymiankiem.

Jak pokonać ostry zakręt?

Kiedy mamy samochód wyposażony w ABS, możemy być pewni, że podczas gwałtownego hamowania system wykona część pracy za nas. Uniemożliwi całkowite zablokowanie kół, które mogłoby pozbawić nas kontroli nad pojazdem. O działaniu ABS i sposobach na pokonywanie ostrych zakrętów opowiedział Radosław Jaskulski.

Maja Kotala i jej pomoc dobrze zaprojektowana

Maja Kotala to polska projektantka mody, która stworzyła program edukacyjny "Sewing together". Jego celem jest nauczenie młodych kobiet w Afryce umiejętności szycia i stworzenia samodzielnego miejsca pracy, które pozwoli im uzyskać dochód. Dlaczego Maja postanowiła zaangażować się w pomoc kobietom w Afryce? Jak wyglądała jej praca na miejscu?

Maciej Nowak o erotyzmie w sztuce

W ubiegłym tygodniu z Muzeum Narodowego w Warszawie usunięto dwie ekspozycje, które Ministerstwo Kultury uznało za zbyt gorszące. Falę krytyki i oburzenia wywołały zwłaszcza prace Natalii Lach-Lachowicz. W studiu „Dzień Dobry TVN” razem z krytykiem teatralnym Maciejem Nowakiem opowiedział o erotyce w sztuce.

Borys Szyc o Festiwalu Mastercard OFF Camera

Festiwal Mastercard Off Camera dobiegł końca. Na gali zamknięcia tegorocznej edycji Borys Szyc wystąpił w nowej odsłonie. Jaką niespodziankę przygotował? Z aktorem rozmawiał dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Marcin Sawicki. - Zaskoczę państwa, ponieważ wcielę się w kilka różnych postaci – zapowiedział.