Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Frederic Martel to francuski socjolog, pisarz i dziennikarz. Jego książka "Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” wywołała prawdziwy szok. Autor udowadnia w niej między innymi, że homoseksualizm wśród księży jest powszechny i znany. O powstawaniu książki Martel opowiedział dziennikarzowi „Dzień Dobry TVN” Marcinowi Sawickiemu.

Artur Nowak ujawnia kontrowersyjne oblicze Kościoła

W studiu „Dzień Dobry TVN”  współautor książki o ofiarach księży pedofilów Artur Nowak rozmawiał z prowadzącymi o swojej najnowszej książce „Duchowni o duchownych”. Pisarz w dyskusji przywoływał wyniki badań zagranicznych, na temat orientacji seksualnej kapłanów.

Karolina Riemen-Żerebecka ogłosiła zakończenie kariery

Karolina Riemen-Żerebecka to utalentowana narciarka alpejska, specjalistka skicrossu, złota medalistka mistrzostw Polski, olimpijka. Niestety z powodu kontuzji kolana postanowiła zakończyć karierę. Czym teraz zamierza się zająć? Jednak jej rodzina nie do końca wierzy w jej postanowienie. – Ja nie do końca wierzę w tą decyzję i zostawiam pewien margines bezpieczeństwa, z powodu tego, że Karolina jest nieprzewidywalna – zdradził teść olimpijki Maciej Żerebecki.