Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Piotr Kucharski wraz z Frankiem Strąkowskim pokazali, jak przygotować różne produkty spożywcze na grillu. Czy nada się do tego młoda kapusta i pączki?

Sposoby na szybką naukę

Skuteczne uczenie się polega na trwałym zapamiętywaniu, a metod na to jest bardzo wiele. Amerykanie udowodnili, że wielokrotne czytanie tego samego tekstu nie przynosi najlepszych efektów. Jakie są na to najlepsze sposoby i czym są mapy myśli? W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Maciej Frasunkiewicz odpowiedział na często zadawane pytanie – czy nauka dwa dni przed egzaminem ma sens?

Parada parowozów

Dorota Gardias wybrała się do Wolsztyna, gdzie odbywa się parada parowozów. Prezenterka przestawiła również prognozę pogody na najbliższe dni.

Z kamerą wśród ptaków

Obserwowanie ptaków to hobby, które w ostatnim czasie zyskało na popularności. Polega na przyglądaniu się różnym osobnikom gołym okiem lub przez lornetkę. W studiu „Dzień Dobry TVN” prowadzący cykl „Marcin z lasu” wyjaśnił, jakich zasad powinniśmy przestrzegać, żeby nie przeszkadzać tym zwierzętom. – Ja bym tylko prosił, żeby nie zaglądać do gniazd – stwierdził miłośnik przyrody Marcin Kostrzyński. Czy do tej pasji potrzebujemy drogiego, specjalistycznego sprzętu?