Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Znany z Internetu kontrowersyjny znachor Jerzy Z. ma problemy prawne. Prokuratorzy i policjanci przeszukali, a następnie zamknęli jego firmę. Co mu się zarzuca? O działalności Jerzego Z., jego wyznawcach i obecnych problemach opowiedział pediatra dr Dawid Ciemięga, który miał okazję go poznać.  - To jest człowiek, który miesza ludziom w głowie – wyjaśnił.

EL James o swoim wielkim powrocie i pisarskiej karierze

El James to brytyjska pisarka, która stworzyła bestsellerową serię „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Na całym świecie kupiono ponad 125 milionów jej książek, a ekranizacje jej powieści okazały się wielkim sukcesem. Niedługo wychodzi jej najnowsza książka erotyczna. O czym będzie opowiadała? - To bardzo tradycyjny romans, mamy tu dwójkę bohaterów z zupełnie innych środowisk – wyjaśniła. Z pisarką spotkała się dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Anna Senkara.

O czym fantazjują kobiety?

Czy relacje damsko-męskie przedstawione w książce „Pięćdziesiąt twarzy Greya” odpowiadają rzeczywistości? O tym opowiedziały w studiu „Dzień Dobry TVN” artystka burleski Betty Q, psycholog Paulina Biernat, uczestniczka programu  „Gogglebox” i dziennikarka Anna Nowak-Ibisz. O czym fantazjują?