Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Zbigniew Bartman i jego żona Joanna zostali rodzicami. W styczniu 2019 roku przywitali na świecie syna Aarona. W jakich okolicznościach para dowiedziała się o ciąży? Czy siatkarz był przy porodzie? Jak się czuje cała trójka? Odwiedziła ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

Sesja z brzuszkiem – pamiątka dla matki i dziecka

Prezenterka telewizyjna Izabela Janachowska wkrótce zostanie mamą. Widać to najlepiej na ostatnich zdjęciach, które gwiazda pokazała na swoim Instagramie. W czasie oczekiwania na swoje pierwsze maleństwo postanowiła zrobić sesję zdjęciową z brzuszkiem. W studiu „Dzień Dobry TVN”  wraz z fotograf Dominiką Skrzypek opowiedziała o tym wyjątkowym doświadczeniu. - Zakochałam się w klasie czarno-białych zdjęć – wyjaśniła.

Jak wyglądały przygotowania do defilady wojskowej z okazji 3 maja?

Z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Warszawie odbyła się wielka defilada wojskowa. Ostatnim przygotowaniom przyglądał się reporter „Dzień Dobry TVN” Robert Stockinger. Jakie atrakcje czekają na uczestników pochodów?

Patrick Ney i nowe oblicze kuchni brytyjskiej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Patrick Ney przygotował  swoje wersje ulubionych brytyjskich dań idealnych na sezon grillowy. Jak przygotować ziemniaka typu „Pieczony Jaś”?

Elton John w Polsce. Jak będzie wyglądał jego koncert?

Elton John jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej "Farewell Yellow Brick Road Tour". W jej ramach zagra również w Polsce. Fani będą mogli go zobaczyć 4 maja w Tauron Arenie Kraków. Czy artysta miał jakieś specjalne wymagania przed przyjazdem do naszego kraju? Sprawdził to dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Marcin Sawicki.