Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Basia Pasek odwiedziła siostrę Rozalii Mancewicz podczas jej przygotowań do ślubu. Reporterka „Dzień Dobry TVN” podejrzała, jaką suknię wybierze Natalia. Jaką kreację wybrała? Jaki wystrój sali weselnej planuje? – Będą panowały kolory takie pastelowe – róż, fiolet i takie delikatne zwiewne obrusy – zdradziła przyszła Panna Młoda.

Informacje ze świata gwiazd

Basia Pasek przedstawiła skrót informacji ze świata gwiazd. Dziennikarka wyjaśniła, dlaczego Jakub Pyśk został wyrzucony z domu Wielkiego Brata oraz o spędzaniu majówki w rodzinnym gronie przez Lewandowskich. Co wydarzyło się w ostatniej dobie na mediach społecznościowych?

Jak gwiazdy spędzają majówkę?

W ostatnich dniach media społecznościowe przepełnione są zdjęciami z majówkowych wypadów. Dokąd wybrała się Natalia Siwiec? Kto zdecydował się spędzić wolny czas w kraju, a kto pojechał na egzotyczne wyspy?

Pogoda na długi weekend

Dorota Gardias wybrała się do Ustronia Morskiego, gdzie majówkowicze miło spędzają czas. Prezenterka zdradziła, jaka pogoda czeka nas podczas długiego weekendu majowego.

Natalia w poszukiwaniu eleganckiej wersji siebie

Adam Chowański zaprosił do metamorfozy Natalię, która bardzo chciała zamienić swój codzienny styl sportowy na nieco elegantszą wersję, którą będzie mogła założyć na wesele. Co zaproponował jej stylista?

Przygotowania do defilady wojskowej

Robert Stockinger pojechał do Warszawy, gdzie odbędzie się defilada wojskowa z okazji uchwalenia Konstytucji. Jakie atrakcje czekają na uczestników? - Pochwalimy się najnowocześniejszym sprzętem – zdradził kapitan Krzysztof Płatek.