Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

27. finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27! I to na całym świecie. Hasło tegorocznego finału brzmi „Pomaganie jest dziecinnie proste”, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jurek Owsiak prosto z warszawskiego studia WOŚP zachęcił wszystkich do pomagania.

Gwiazdy wspierają WOŚP

Gwiazdy w całej Polsce wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim, zaproszenie do Teatru Narodowego na sztukę „Garderobiany” z Januszem Gajosem czy słynna kurtka Natalii Nykiel z wizerunkiem Matki Boskiej, w której gwiazda pojawiała się podczas imprezy sylwestrowej TVN? To też można wylicytować. O aukcjach Nykiel, Olbrychski i Gajos opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Natalia Kukulska w piosence „Rekonstrukcja”

Wokalistka wykonała swój najnowszy singiel, który pochodzi z jej ostatniej płyty "Halo tu Ziemia". Piosenka porusza dość trudny i dyskusyjny temat zabiegów poprawiania urody. Operacje plastyczne, ukrywanie oznak upływającego czasu, walka o młody wygląd za wszelka cenę - ten temat wywołuje spore emocje u odbiorców.