Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha i jej noworoczne postanowienia w kuchni

Daria Ładocha zamiast przejścia na dietę, proponuje zmianę nawyków żywieniowych. Co to znaczy? W kuchni „Dzień Dobry TVN” zaproponowała takie smakołyki, jak: pieczony bakłażan z granatem i fetą, pasta orzechowa z oliwą truflową oraz cukinia w tempurze z sałatką mango. - Ja nie wierzę w żadną dietę, wierzę tylko i wyłącznie w zmianę nawyków żywieniowych – wyjaśniła.

Urodoholiczki. Co się kryje za uzależnieniem od piękna?

Wiele kobiet przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Z chęcią poddają się zabiegom upiększającym, masażom, wylewają poty na treningach, ich kosmetyczki pękają w szwach, a szafy są pełne modnych ubrań. Co się za tym kryje? Kobiety uzależnione od dbania o siebie opowiedziały o swoim codziennym życiu.  – Jest to takie pozytywne uzależnienie  - wyznała Olga Kaczyńska. Jak się objawia i jak wpływa na życie różnych kobiet?

Jak kobiety postrzegają swoje ciało w ciąży?

Hormony ciążowe mają ogromną moc - kobiety przechodzą szereg zmian, kiedy są w ciąży. Nie wszystkie są jednak dla nich łatwe do zaakceptowania. Co najczęściej zmienia się w wyglądzie kobiet, a co w ich psychice? Jak nie wpaść w zaburzenia odżywiania będąc w ciąży? – Kobiety, które są tęższe na początku ciąży, powinny przytyć trochę mniej – wyjaśniła. Psycholog i psychoterapeuta Kaja Funez-Sokoła opowiedziała o zmianach zachodzących w wyglądzie kobiet w ciąży. Jak sobie z nimi radzić?