Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mieszkanie Joanny Matusiak ma 100 metrów kwadratowych. Pierwsze, co rzuca się w nim w oczy to niezliczona ilość roślin. Właścicielka kocha zieleń, dlatego aranżując mieszkanie wkomponowała je do wnętrza. - To dziadek zaszczepił we mnie taką miłość do przyrody i natury – wyjaśniła. Jak wygląda obszerny salon połączony z kuchnią?

Jak urządzić balkon?

Na dachu „Dzień Dobry TVN” dekoratorka wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała swoje pomysły na ciekawe i praktyczne meble i akcesoria balkonowe. – Teraz jest moda, że na balkonie tworzymy taki mały świat – zdradziła.

Marcin Sawicki o piłce nożnej w Polsce

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 18 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Tomasz Zubilewicz spotkał się z sekretarzem generalnym PZPN Marcinem Sawickim i porozmawiał o tym sporcie w Polsce. - Ponad trzy miliony ludzi uprawia piłkę nożną na co dzień – wyjaśnił.

Majówka – relaks czy stresujący czas?

Majówka to czas, kiedy możemy odpocząć od zawodowych obowiązków. Na długi majowy weekend chętnie uciekamy nad morze, w góry czy na Mazury. Czy w czasie tych trzech dni da się wypocząć? W studiu „Dzień Dobry TVN” aktorka Sylwia Gliwa, psycholog biznesu Iwona Golonko oraz dziennikarz Rafał Madajczak. - W Polsce traktujemy urlop jako zadanie, proponuję zrobić urlop od urlopu – podsumował.