Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Randki przez internet zyskują coraz większą rzeszę zwolenników – to szybki i stosunkowo łatwy sposób na poznanie nowych ludzi, a przy odrobinie szczęścia, znalezienia miłości. Jednak jest też to prosty sposób na flirtowanie, nawet będąc w związku. O tym, czego na portalach randkowych szukają żonaci mężczyźni w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziały Julita Czernecka - socjolog i trener umiejętności psychospołecznych oraz adwokat Elizą Kuną.

Marcia Gay Harden na Festiwalu Mastercard OFF CAMERA

Od kilki dni trwa Festiwal Mastercard OFF CAMERA, na który wybrał się Marcin Sawicki, Reporterowi udało się porozmawiać z Marcią Gay Harden – wybitną amerykańską aktorką, która opowiedziała o swoich rolach. Jak wspomina grę w filmach znanych reżyserów?

Fred Mastro – ochroniarz gwiazd

Fred Mastro jest specjalistą w walce wręcz, co pomaga mu z zawodzie który wykonuje, czyli ochranianiu gwiazd. Na swoim koncie ma pracę dla 50 Centa czy Liamem Neesonem. Przed kim najczęściej musi ich bronić? – Zdarzenia w klubie nocnym, na ulicy, próby kradzieży czy rabunek – wyjaśnił specjalista.

Nowalijki w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska podała swoje przepisy na dania z młodej kaputy. Jak przygotować zapiekane gołąbki po turecku?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz rozmawiał ze Zbigniewem Bońkiem oraz Sławomirem Rusinkiem. Jakie jest odpowiedni wiek, by rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną? – To jest pasja, a w pasji nie ma odpowiedniego wieku i okresu – powiedział prezes PZPN. Jaka atmosfera panowała na Stadionie Narodowym?

Ćwiczenia Qczaja na wzmocnienie mięśni po kontuzji

W studiu „Dzień Dobry TVN” Qczaj wraz ze swoją podopieczną Magdą zaprezentowali ćwiczenia, które pozwolą wzmocnić mięśnie po kontuzjach i rozpoczęcie przygody z ruchem.