Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki streścił, co wydarzyło się na mediach społecznościowych gwiazd w ostatnich dniach. Opowiedział między innymi o przyjaźni między Agnieszką Dygant a Darią Widawską. Pokazał również zdjęcie, które rozczuliło cały internet – Artura Boruca całującego ciążowy brzuszek swojej żony. Reporter przybliżył również życie Izabeli Skrybamt-Dziewiątkowska, która niedawno zmarła.

Marina Łuczenko-Szczęsna kończy urlop macierzyński

Minął prawie rok, od kiedy do rodziny Szczęsnych dołączył nowy członek. Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o powrocie do pracy. Czy planuje nagrać nową płytę w najbliższym czasie? – Dużo, dużo różnych projektów się szykuje – zdradziła wokalistka.

Niezwykła historia uczestniczki amerykańskiego „Mam Talent”

Uczestniczka amerykańskiego programu „Mam Talent” jako jedyna z pasażerów samolotu, którym leciała, przeżyła katastrofę. Aż sześćdziesiąt pięć procent jej ciała uległo ciężkim poparzeniom. Po tym wydarzeniu odważnie stanęła na scenie przed jurorami i zachwyciła cały kraj swoim głosem i historią. Kim jest Kechi Okwuchi?

Qczaj z fanką Magdą

Qczaj zaprosił do programu „Dzień Dobry TVN” Magdę, która chciała zacząć ćwiczyć po kontuzji. W rozmowie dowiedział się, kto jest jej największą motywacją.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się na PGE Stadion Narodowy, skąd przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni.

Nieludzka antykoncepcja

Prokreacja w przypadku zwierząt żyjących w zoo, odbywa się pod ścisłą kontrolą specjalistów. O tym, jakie formy antykoncepcji stosuje się w przypadku między innymi nosorożców, opowiedziała Agnieszka Czujkowska. – Większość ciężaru antykoncepcji w ogrodach zoologicznych spada nadal na samicę – wyjaśniła lekarka. Czy rozdzielanie par jest najskuteczniejszą metodą?