Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Jak długo są już razem i gdzie się poznali? Mateusz Hładki odwiedził zakochanych w ich drugim domu w Karkonoszach i porozmawiał o podobieństwach, różnicach i wspólnym dzieleniu życia. Co reżyserka pokazów mody najbardziej ceni w swoim partnerze?

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki zdradził najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedział między innymi o mieszkaniu Katarzyny Warnke i powrocie „Seksu w wielkim mieście”. Co słychać u Joan Collins znanej  z serialu „Dynastia”?

Co słychać w pogodzie?

Bartek Jędrzejak odwiedził pałac w Wilanowie, gdzie rozmawiał z Joanną Pniewską o zajęciach dla dzieci w czasie ferii. Co do zaoferowania mają tereny wokół pałacu? Jaka pogoda czeka nas na resztę tygodnia?

Ratownicy górniczy na froncie walki z COVID-19

Dariusz Gruszka i Artur Kucab na co dzień są ratownikami górniczymi. W czasie trwania epidemii koronawirusa zdecydowali się zostać wolontariuszami w szpitalu w Knurowie. Skąd ta decyzja? Swoją historią ratownicy podzieli się w „Dzień Dobry TVN”. Co o wolontariacie sądzą ich żony?