Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Michel Moran i jego syn na końcu świata

Michel Moran do Polski przyjechał blisko 20 lat temu, gdy serce skradła mu pewna Polka. Syn Michela - Andrea - rodzinny dom opuścił w wieku 16 lat. Dziś mieszka na drugim końcu świata, w Nowej Kaledonii. Jak tam trafił? Jak Michel i Andrea znoszą rozłąkę? O tym ojciec i syn opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Relacje rodzinne na odległość

Polka Helena Deeds od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Szerszej publiczności dała się poznać w programie "Żony Hollywood”.  Od trzech lat jej syn Nicholas mieszka i studiuje w Warszawie. Dlaczego wybrał właśnie Polskę? Jak często widuje się w mamą? O kontaktach z dziećmi na odległość Deeds i Moran opowiedzieli Magdzie Mołek i Marcinowi Mellerowi.

WOŚP gra w całej Polsce

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27! I to na całym świecie. Hasło tegorocznego finału brzmi „Pomaganie jest dziecinnie proste”, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Kinga Burzyńska z tej okazji odwiedziła Kraków, a Marcin Sawicki Poznań, gdzie przyłączyli się do zbiórki.

Ziemniaczana kuchnia Jana Kuronia

W kuchni „Dzień Dobry TVN” tym razem bohaterem był ziemniak. Jan Kuroń zdradził swoje przepisy na różne ziemniaczane dania. W menu pojawiły się m.in. krokiety ziemniaczane faszerowane kabanosem.

Prognoza pogody Tomasza Zubilewicza

Pogodynek wybrał się na narty do Szczyrku i stamtąd przedstawił dzisiejszą prognozę pogody.

Natalia Kukulska i Patrycja Woy. Najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa

Natalia Kukulska oraz Patrycja Woy są dla siebie jak rodzina. Znają się od dziecka, ponieważ ich mamy się przyjaźniły. Łączy je także wspólna praca - ostatnio razem stworzyły teledysk do piosenki Natalii „Rekonstrukcja”. Jak mówi Magda Mołek włożyły kij w mrowisko - piosenka porusza dość trudny i dyskusyjny temat zabiegów poprawiania urody. Operacje plastyczne, ukrywanie oznak upływającego czasu, walka o młody wygląd za wszelka cenę - ten temat mocno poruszył odbiorców. - Mamy podobne podejście do tego - zdradziły przyjaciółki. - Ta piosenka zadaje pytanie, czy fasadowe myślenie, że zrekonstruujemy sobie wszystko na twarzy, spowoduje, że będziemy szczęśliwsi - dodała Kukulska.