Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Na portalach randkowych osoby poszukujące partnerów często określają, czego konkretnie szukają u innych. Czy jasno sformułowane oczekiwania sprzyjają nawiązywaniu nowych i trwałych relacji? Na ten temat rozmawialiśmy dziś z psychoterapeutą Jakubem Zającem oraz Anną Klimczewską.

Stop dla drogi przez zielone płuca Krakowa

Piotr Wojtasik udał się do Krakowa, gdzie odbywał się dziś protest przeciwko budowie autostrady S7. Nowy odcinek ma przechodzić przez miasto, przecinać osiedla, a niektóre domy mają zostać zburzone. Co o tym projekcie myślą mieszkańcy?

Warszawskie parki na majówkę

Bartek Jędrzejak odwiedził dziś idealne miejsca w Warszawie na wypoczynek podczas weekendu majowego. A jaka czeka nas pogoda?

(Od)wagi dzieciaki – Jędrek bierze się za siebie

Bohater naszego dzisiejszego odcinka „(Od)wagi dzieciaki”, trzynastoletni Jędrek postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i zmierzyć się z otyłością. Jak wyglądała jego pierwsza wizyta u lekarza? O tym, jak rozmawiać z dziećmi o nadwadze, mówiła w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Bąkowska, psycholog dziecięcy. – Jest to bardzo tkliwy, bardzo drażliwy temat – podkreśliła specjalistka. Czy rodzice powinni udać się po poradę w kwestii psychoedukacji?

Ćwiczenia na schodach Doroty Gardias

Ćwiczyć można wszędzie – również na klatce schodowej! Jak może wyglądać taki trening? Swoje propozycje ćwiczeń na schodach pokazała Dorota Gardias, w towarzystwie Darii Ładochy.