Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

W programie gościliśmy dziś Elżbietę Jarmolińską, pomysłodawczynię akcji „Kobiety za kółko”, dzięki której Ukrainki przekraczające granicę mogą czuć się bezpiecznie podczas przejazdu w Polsce oraz Katarzynę Garbarską, biorącą czynny udział w tej inicjatywie. Dlaczego ten komfort jest tak ważny?

Autorski przegląd prasy Rocha Kowalskiego

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Roch Kowalski przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jakie tematy poruszane są w krajowych gazetach?

Dziecinnie prosta kuchnia Pascala Brodnickiego

Pascal Brodnicki rusza ze swoim nowym programem „Tak smakuje dziękuję”, o którym nam dzisiaj opowiedział. Szef kuchni przygotował również kilka dziecinnie prostych dań. Jak zrobić panierkę do kurczaka z dodatkiem komosy ryżowej?

Suknia ślubna z drugiej ręki

Zdarza się, że na zamówioną suknię ślubną panna młoda musi czekać nawet 8 miesięcy. Na szczęście w ostatnim czasie coraz więcej pań sięga po kreację z drugiej ręki. Dziś gościła u nas Nadja Pędzik, organizatorka pierwszego Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki oraz Kinga Cecot, właścicielka ślubnego second handu. Dlaczego warto zastanowić się nad zakupem używanej sukienki?