Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Michał Dybowski to ozdrowieniec z Warszawy. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jakie miał objawy COVID-19, jak wyglądało leczenie i jak się teraz czuje.

Będzie dobrze, czyli hasła dodające otuchy

Akcja #wszystkobędziedobrze została zapoczątkowana we Włoszech. To ozdabianie budynków muralami, wywieszania w oknach napisów: Wszystko będzie dobrze. Każde miasto wymyśla własne sposoby na dodawanie mieszkańcom otuchy. Artystka Katarzyna Kotnowska opowiedziała o swoim haśle, które zamieściła na ulicy. Na czym polega mapa misiowa?

Jak bezpiecznie trenować na zewnątrz?

Jak trenować na zewnątrz? Jak powrócić do aktywności po wielu tygodniach bezczynności? Wyjaśniła to dr hab. Dominika Szalewska, kardiolog, lek. spec. rehabilitacji medycznej.

Domowe wyzwania Andrzeja Bargiela

Skialponista Andrzej Bargiel opowiedział, jak wygląda jego domowy trening. – Mam taką ściankę ruchomą, która jest w ogrodzie – powiedział.

Daj odpocząć oczom

W dobie pandemii koronawirusa wiele godzin spędzamy przed ekranami komputerów, które są naszym łącznikiem ze światem. Okulista dr Monika Dzięgielewska opowiedziała, jak zadbać o oczy osób, które pracują w trybie home office i dzieci, które mają lekcje online.

Pikujemy pomidory

Ogrodnik Łukasz Skop pokazał, jak pikować, czyli przesadzać pomidory. Jak często je podlewać?