Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał jakie dania można przyrządzić z bananów. Czy z tych owoców można przygotować potrawy tylko na słodko?

Czy warto zmieniać dziecku szkołę?

W studiu programu Edyta Plich Dyrektor Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży oraz Danuta Kozakiewicz Dyrektor szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie opowiedziały o powodach, które mogą kierować rodzicami i dziećmi do zmiany szkoły. Jakie są główne przyczyny decyzji o zmianie szkoły? Co rodzic powinien zrobić kiedy zaczyna dostrzegać niepokojące objawy u dzieci?

Obchody 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Minęło już prawie 15 lat odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Współpraca polityczna, kulturalna i gospodarcza w ramach UE, przekraczanie granic bez paszportów i modernizacja infrastruktury to tylko niektóre dowody, że ostatnie kilka lat to naprawdę dobry czas dla Polski. Dyrektor Narodowego Centrum Kultury prof. Rafał Wiśniewski opowiedział jakie atrakcje czekają na Warszawiaków w trakcie obchodów piętnastolecia, a Bovska zdradziła co ona przygotowała na dzisiejszy koncert przy Stadionie Narodowym.

Zdobywca Pozytywki Dzień Dobry TVN

Pozytywki to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech. Laureatem marcowej pozytywki został Dariusz Popiela – kajakarz, który przywraca pamięć o Żydach. Żona sportowca Kamila Popiela wyznała, w jakich okolicznościach rozpoczęła się praca nad ocaleniem pamięci o historii i kulturze żydowskiej. Zdobywca Pozytywki zdradził także plany na nowe projekty.