Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Już za niedługi czas rozpocznie się sezon plażowy. Teraz to idealny moment, by się na to przygotować. W studiu „Dzień Dobry TVN” brafitterka Monika Kołodyńska doradziła, jak dobrać odpowiedni model stroju kąpielowego kobietą z niewielkim biustem. Jaki fason sprawi, by czuły się komfortowo?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Krakowa na festiwal Mastercard OFF CAMERA!, gdzie rozmawiał z Sonią Bohosiewicz. Aktorka opowiedziała, jak bardzo istotny jest ruch w jej zawodzie. Prezenter przedstawił szczegółową prognozę pogody.

Jak niewielkim kosztem odmienić swój ogród

W programie Łukasz Skop zdradził, jak sprawić by nasz ogród był piękniejszy, jednocześnie niewiele na to wydając. Ogrodnik wyjaśnił, że najłatwiejszym sposobem jest rozdzielenie zakupionych sadzonek. Z jednej doniczki możemy niekiedy uzyskać aż cztery nowe roślinki. Jakie są inne sposoby na upiększenie ogródka?

Co zrobić, żeby pies nie ciągnął na smyczy?

Wyprowadzanie naszego pupila na spacer, to na pewno jeden z jego ulubionych momentów w ciągu dnia. Jednak nie zawsze psiaki dobrze się zachowują na smyczy. Co zrobić, by nasz czworonożny przyjaciel nie ciągnął i spokojnie szedł upięty, wytłumaczył Radek Ekwiński. – Po pierwsze zacząć jeszcze w domu – zaznaczył psi trener.