Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Co nowego w świecie gwiazd? Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" przygotowała skrót informacji ze świata show-biznesu. Jak książę William i księżna Kate świętowali swoją ósmą rocznicę ślubu? Czy spekulacje na temat ciąży aktorki Katarzyny Warnke są prawdziwe? Kto będzie jednym z jurorów na Festiwalu Filmowym w Cannes?

Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej nowej diecie

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekrety swojej diety. Opowiedziała od czego się zaczęło oraz jak wygląda jej codzienny jadłospis. Czy było trudno przejść na dietę wegetariańską i zrezygnować z cukrów? Za czym najbardziej tęskni prezenterka?

Czy „Projekt Lady” zmienia życie uczestniczek?

Już w maju na antenie TVN pojawi się kolejna edycja programu „Projekt Lady”. Zwyciężczynie poprzednich sezonów zdradziły, jak program wpłyną na ich życie. Czy są zadowolone z udziału w projekcie? – To był najlepszy wybór w moim życiu, „Projekt Lady” autentycznie zmienił moje życie - wyznaje Partycja Wieja zwyciężczyni I. edycji programu.

Oddychaj jak lew i relaksuj się!

Tlen jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Na dachu Wiktor Wiluś psycholog sportu oraz instruktor jogi opowiedział o odpowiednich sposobach oddychania. Pokazał na czym polega „oddech lwa” oraz jak można opanować emocje i wyciszyć się. Po czym można poznać, że organizm nie jest wystarczająco dotleniony?