Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Jak pokazują Damian Szumigaj i Damian Maciejewski niania nie musi być kobietą. – Według mnie płeć przy wyborze niani nie ma żadnego znaczenia – zaznaczyła w „Dzień Dobry TVN” Magda Zaremba. – Jako niania pracuję już sześć lat – powiedział Szumigaj. – Moja praca zaczęła się z pasji, pracuję już wiele lat z dziećmi jako fizjoterapeuta – dodał.

Tata daje radę

Model Rafał Maślak, mąż Mai Bohosiewicz Tomasz Kwaśniewski oraz aktor Rafał Mroczek opowiedzieli o swoim ojcostwie. Czy bycie tatą to wyzwanie? Jak wspierają swoje partnerki?

Joanna Krupa świętuje 40. urodziny

Joanna Krupa zdradziła, jak świętowała swoje 40. urodziny. Jaki dostała prezent od męża? Czy dla niej to wyjątkowa liczba? – Czuję się świetnie i nie czuję, żeby coś zmieniło się w moim życiu – powiedziała. – Zawsze byłam wariatką – dodała. Jak dba o swój wygląd? Czego nauczyła ją mama?

Przepisy dla alergików i astmatyków

Iwona Zasuwa przygotowywała w kuchni programu potrawy dla alergików i astmatyków. Jaki jest przepis na zupę z pieczonych warzyw?

Dlaczego warto zarazić się pasją do jazdy konnej?

Karolina Ferenstain-Kraśko opowiedziała o korzyściach płynących z jazdy konnej. – Jeździectwo to coś więcej niż sport, to niezwykłe doświadczenie dla ducha i ciała – powiedziała. – Dzieci dzięki temu kształtują charakter, uczą się odpowiedzialności – dodała. Jak konie pomagają chorym dzieciom?

Prasowanie. Jak to zrobić szybko i skutecznie?

Autorka poradników Małgorzata Świgoń wyjaśniła, jak poradzić sobie z prasowaniem. Jak skutecznie wyprasować materiał z pomocą folii spożywczej?