Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przedstawiła swój flesh showbiznesowy, w którym opowiedziała między innymi o nowej fryzurze Małgorzaty Rozenek-Majdan i Barona. Reporterka pokazała również zdjęcia gwiazd z bananami, które zamieszczali na mediach społecznościowych w celu protestu przeciwko cenzurze w sztuce. Co jeszcze ciekawego wydarzyła się w ostatnich dniach?

Plotki z życia gwiazd

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska zajrzała do kolorowej prasy. Czy Katarzyna Warnke jest w ciąży i kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego? Reporterka pokazała również, jakie inne plotki znajdziemy w gazetach.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej pozycji w social mediach

Minęły trzy lata, odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan utworzyła swój profil na Instagramie. Agnieszka Jastrzębska spytała się jej co sprawiło, że w ogóle zdecydowała się go założyć i co po tym czasie o nim sądzi –Zauważyłam, że ten Instagram stał się zapisem mojego życia– wyznała.

Gwiazdy w szkole filmowej

Reporterka „Dzień Dobry TVN” odwiedziła plan zdjęciowy programu „Szkoła Filmowa”, do którego zapraszane są największe gwiazdy polskiego kina. Jak wyglądają jego kulisy? Co o projekcie sądzi Katarzyna Figura? – Pani Kinga przywołuje wiele filmów, o których ludzie już nie pamiętają – wyznała aktorka. Prowadząca program Kinga Burzyńska zdradziła, które spotkanie najlepiej zapamiętała. Kto to był?