Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Marcin Sawicki spotkał się z Krystyną Jandą - odtwórczynią głównej roli w filmie Jacka Borcucha „Słodki koniec dnia”, która za tę rolę otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Filmowym Sundance. Jakie wrażenia miała aktorka po obejrzeniu ukończonego już dzieła?

Rabarbarowa kuchnia Mikołaja Reya

Mikołaj Rey przygotował dania z dodatkiem rabarbaru. Dlaczego trzeba uważać na spożywanie dużych ilości tej kwaśnej rośliny? Kucharz podał swój przepis na pyszne clafoutis. Jak je przygotować?

Gwiazdy grają w snookera

Kinga Burzyńska odwiedziła Gródek nad Dunajcem, gdzie odbywał się mistrzostwa w snookera, w których udział brały gwiazdy. Dlaczego Bartłomiej Topa przyjeżdża na ten turniej od czterech lat? – To jest rodzaj skupienia, który bardzo mi się podoba i służy mojej robocie – zdradził aktor. Kto wygrał w zeszłym roku?

Pogoda na dziś

Maciej Dolega w dzisiejszym programie zapraszał do odwiedzenia Poznania, gdzie odbywa się festiwal dla fanów fantastyki. Prezenter przestawił również deszczową prognozę pogody. Kiedy możemy spodziewać się wyższych temperatur?

Aleksandra Konieczna jakiej nie znacie

Piotr Wojtasik odwiedził Aleksandrę Konieczną, która pokazała swoje klimatyczne mieszkanie na warszawskiej Pradze. Jak prywatnie żyje na co dzień aktorka? Czy je w końcu mięso czy stara się go unikać? W studiu „Dzień Dobry TVN” aktorka opowiedziała nam o swoich rodzinnych relacjach i książce, którą planuje napisać.

Wielka loteria „Postaw na Dzień Dobry”

Hubert Urbański łączył się z widzami, którzy brali udział w loterii „Dzień Dobry TVN”. Jakie nagrody udało im się wylosować?