Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Katarzyna Pytkowska jest chemiczką. Po studiach zaczęła kolekcjonować różne przedmioty związane z kosmetyką. W swojej kolekcji posiada między innymi okazy z dwudziestolecia międzywojennego. Kiedy kosmetyki weszły na europejski rynek? Jak kobiety dbały o wygląd? Na te pytania odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jakie są najbardziej szkodliwe substancje w kosmetykach?

Dbanie o skórę jest w dzisiejszych czasach popularne i powszechne. Kobiety coraz częściej interesują się działaniem poszczególnych składników odżywczych i szkodliwym wpływem niektórych substancji. Które negatywnie działają na skórę? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała kosmetolog Karolina Broniś.

Pogoda na dziś

Diana Kautz wybrała się do Krynicy-Zdrój, aby opowiedzieć o pogodzie na resztę tygodnia.

Czy flirt to już zdrada?

Zalotna rozmowa na przyjęciu, zmysłowy taniec, flirt w mediach społecznościowych, profil na portalu randkowym - gdzie kończy się flirt, a zaczyna zdrada? Swoimi spostrzeżeniami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się psycholog Maria Rotkiel. Na czym polega zdrada emocjonalna?

Sebastian Olma i jego kuchnia pełna masła

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował dania z masłem w roli głównej. Jak zrobić czekoladowe eklerki?

The Bullseyes w piosence „World Doesn’t Care”

30 października 2020 roku świat zalały rockowe brzmienia serwowane przez wielkopolski duet The Bullseyes. Dziś znani i wychwalani są w całej Polsce. Na scenie „Dzień Dobry TVN” muzycy wykonali utwór „World Doesn’t Care”.