Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Juliusz Windorbski i sztuka warta miliony

Sztuka współczesna jest w Polsce coraz bardziej popularna, a obrazy osiągają bardzo wysokie ceny. Już za kilka dni Aukcja Polskiej Sztuki Współczesnej. Wiele wskazuje na to, że w czasie aukcji padnie rekord cenowy, jeśli chodzi o dzieła Romana Opałki oraz Wojciecha Fangora. O szczegółach aukcji w opowiedział prezes domu aukcyjnego Juliusz Windorbski. – Spodziewamy się, że kolekcjonerzy Fangora mogą o jego obraz naprawdę walczyć – wyjaśnił.

Przepis na orecchiette z jarmużem i brokułami

Włoszka Cristina Catese podzieliła się swoimi przepisami na pyszne włoskie makarony. Jak przyrządzić orecchiette z jarmużem i brokułami? Kucharka wyjaśniła również, po czym poznać wysokiej jakości makaron. - Dobry makaron zostawia czystą wodę w garnku – zdradziła.

Paweł Fajdek. Czego nie wiemy o mistrzu świata w rzucie młotem?

Paweł Fajdek jest najmłodszym w historii złotym medalistą Mistrzostw Świata w rzucie młotem. Jego wizytówką jest rozrywkowe życie, a przekonali się o tym nie tylko jego rodzice, ale również nauczyciele, a nawet chiński taksówkarz. Co takiego wydarzyło się w Pekinie? Jak sportowiec poderwał swoją partnerkę Sandrę Cichocką? Fajdek opowiedział o swojej karierze, przygodach i książce, której jest autorem. Jak wygląda jego życie rodzinne?