Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Projektantka Grażyna Hase to projektantka mody, postać warszawskiej bohemy i założycielka galerii sztuki. Ubierała gwiazdy estrady taki, jak: Annę Jantar, Elżbietę Dmoch czy Irenę Jarocką. Tworzyła kreacje do filmów, a nawet zaprojektowała mundury załogi LOT-u. – Nidy nie myślałam, że będę projektantką – zdradziła. Jakie były początki jej kariery? Jak wtedy wyglądał świat mody? – W PRL-u status projektanta był inny – powiedziała Agnieszka Dąbrowska, kurator wystawy.

Ruszyły castingi do kolejnej edycji „Top Model”

Gośćmi „Dzień Dobry TVN” były jurorka programu „Top Model” Kasia Sokołowska i uczestniczki poprzednich edycji Nicole Akonchong oraz Patrycja Sobolewska. Jak Sokołowska czuje się w ciąży? Akonchong i Sobolewska opowiedziały, co dał im udział w programie. Czego się nauczyły?

Pogoda na dziś

Diana Kautz z „Dzień Dobry TVN” wybrała się z prognozą pogody na Kasprowy Wierch. Kogo tam spotkała?

40 lat minęło od pierwszego koncertu T.Love

Muzycy zespołu T.Love wspominali swoje czterdzieści lat kariery. Jak układała się ich współpraca? – Teraz wszystko wygląda lepiej, chyba bardziej się polubiliśmy – zdradził Jan Benedek. Kiedy powstał zespół? W studiu programu Zygmunt „Muniek” Staszczyk i Benedek opowiedzieli o nowej płycie.

Wiktor Dyduła w piosence “Koło fortuny”

Na scenie programu wystąpił Wiktor Dyduła. Wokalista wykonał piosenkę „Koło fortuny”.