Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Polska ma najmniejsze zasoby wód gruntowych nadających się do spożycia w całej Europie. W studiu „Dzień Dobry TVN” dr Joanna Remiszewska-Michalak opowiedziała, czy może nam w końcu tej wody zabraknąć. Dlaczego w ostatnim czasie deszcze są tak rzadkie i czym spowodowane są zamiecie pyłowe? – Mamy około dwumiesięczny deficyt opadów– wyjaśniła fizyk atmosfery.

Pogoda na dziś

Maciej Dolega w dzisiejszym programie zapraszał do odwiedzenia Poznania, gdzie odbywa się festiwal dla fanów fantastyki. Jakie atrakcje na nich tam czekają? Prezenter przestawił również prognozę pogody. Czy długi weekend majowy będzie słoneczny?

Pyszne dania z rabarbarem

Sezon na rabarbar już się rozpoczął, w związku z czym Mikołaj Rey zaproponował go w daniu słonym, jak i w deserze. Jak przygotować polędwiczki z kwaskowatym sosem  z tej rośliny?

Czy Chris Hemsworth planuje emeryturę?

"Avengers. Koniec gry" to długo oczekiwane filmowe zamknięcie uwielbianej przez fanów na całym świecie opowieści o grupie superbohaterów ratujących świat. Anna Wendzikowska rozmawiała z Chrisem Hemsworthem - filmowym Thorem, żeby porozmawiać o ostatnim filmie z tej serii. Jakie plany na przyszłość ma aktor?

Razem w domu, razem w pracy

W studiu „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Kubacka-Seweryn, dyrektor festiwalu i Andrzej Seweryn, aktor, reżyser oraz dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie opowiedzieli o zbliżającym się Festiwalu Filmów – Spotkań NieZwykłych. Dlaczego odbywa się on w Sandomierzu? Jakich artystów i ich dzieł możemy się spodziewać?

Ilona Wrońska i Leszek Lichota – romantyczny weekend nad Dunajcem

Kinga Burzyńska spotkała się nad Dunajcem z Iloną Wrońską oraz Leszkiem Lichotą którzy opowiedzieli, jak wspólnie spędzają tam czas w deszczowy dzień. Reporterka spytała się pary dlaczego zdecydowali się na nauczanie domowe swoich dzieci.

Wielka loteria „Postaw na Dzień Dobry”

Hubert Urbański łączył się z widzami, którzy brali udział w loterii „Dzień Dobry TVN”. Jakie nagrody udało im się wylosować?