Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Osinów jest polską stolicą fryzjerstwa. Na około 200 stałych mieszkańców przypada blisko 50 zakładów fryzjerskich. W czasach koronawirusa miasteczko bardzo ucierpiało – wszystkie zakłady zostały tymczasowo zamknięte. Jak radzą sobie jego mieszkańcy? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”

Biznes w czasach koronawirusa. Jak radzą sobie przedsiębiorcy?

W czasie pandemii wszystkie salony fryzjerskie i kosmetyczne musiały zostać zamknięte. Właściciele małych przedsiębiorstw stanęli więc przed ogromnym wyzwaniem. Niektóre usługi można z łatwością przenieść do internetu, jednak w przypadku salonów piękności sprawa wydaję się przegrana. Anna Donica i Piotr Kunderak znaleźli jednak sposób na uratowanie swoich biznesów. O nim opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Rafał i Dominika Śledziowie – małżeństwo, które schudło razem 40 kilogramów

W programie "Kanapowcy" pięciu młodych mężczyzn z południa Polski, którym nadwaga utrudniała życie, walczy o powrót do formy. Wśród nich był 33-letni Rafał Śledź z Dąbrowy Górniczej, któremu dzięki udziałowi w programie udało się zrzucić zbędne kilogramy. – 23 kilo w parę miesięcy to jest kawał dobrej roboty – powiedział z zadowoleniem. Podczas metamorfozy kibicowała mu żona, która w tym czasie schudła 21 kg. O swoim sukcesie opowiedzieli w rozmowie z prowadzącymi programu.